Stamboom Lehrer » Nico PELS (1933-1987)

Persoonlijke gegevens Nico PELS 


Gezin van Nico PELS

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 10 september 1960 te Oostende, West-Vlaanderen, Belgium, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nico PELS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nico PELS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nico PELS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1933 lag tussen 13,5 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
      • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
      • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
      • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
    • De temperatuur op 27 oktober 1942 lag tussen 6,2 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 5,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Het koopvaardijschip Van Imhoff wordt door een Japans gevechtsvliegtuig tot zinken gebracht. De bewaking en bemanningsleden worden gered, maar meer dan 400 Duitse geïnterneerde burgers verdrinken.
      • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
      • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
      • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
      • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
      • 12 november » Het Britse Achtste Leger onder generaal en later veldmaarschalk Bernard Montgomery neemt Tobroek in.
    • De temperatuur op 10 september 1960 lag tussen 12,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 1 april » De eerste succesvolle weersatelliet ter wereld wordt gelanceerd, de TIROS-1.
      • 3 april » Einde van de monarchie in Cambodja (hersteld in 1993).
      • 5 juni » Oprichting van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen door Paus Johannes XXIII en benoeming van kardinaal Augustin Bea tot president.
      • 4 juli » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Deportivo Platense in Puerto Cortés.
      • 11 juli » Katanga scheidt zich af van Congo.
      • 20 augustus » Senegal verlaat de Mali-federatie en wordt een zelfstandige staat.
    • De temperatuur op 12 juni 1987 lag tussen 5,1 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Vroeger is dood van regisseur Ine Schenkkan gaat in première.
      • 30 maart » Vincent Van Goghs schilderij Zonnebloemen wordt verkocht voor 39,85 miljoen dollar.
      • 28 mei » De 18-jarige Duitser Mathias Rust landt met een sportvliegtuigje op het Rode Plein in Moskou.
      • 1 juli » De Europese Akte treedt in werking.
      • 9 september » Ferdi Elsas ontvoert Gerrit Jan Heijn, en vermoordt hem in de bossen bij Renkum. De ontvoering houdt Nederland tot 6 april 1988 in spanning.
      • 6 december » Schaatsster Ingrid Haringa verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,92 seconden) met een tijd van 40,61 seconden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1932 » Jevgeni Jevtoesjenko, Russisch dichter († 2017)
    • 1933 » Aad Nuis, Nederlands politicoloog, letterkundige, literatuurcriticus, bestuurder, journalist, columnist, essayist, publicist, dichter en politicus († 2007)
    • 1933 » František Tikal, Tsjechisch ijshockeyer († 2008)
    • 1933 » Jean Yanne, Frans acteur en regisseur († 2003)
    • 1934 » Darlene Conley, Amerikaans actrice († 2007)
    • 1934 » Paul Nouwen, Nederlands topfunctionaris en bestuurder (oud-hoofddirecteur van de ANWB) († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam PELS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam PELS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over PELS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam PELS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lehrer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gershon Lehrer, "Stamboom Lehrer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer/I24731.php : benaderd 19 januari 2026), "Nico PELS (1933-1987)".