Stamboom Lehrer » Rosetta (Rosa") (Rosetta (Rosa")) PELS (1894-1972)

Persoonlijke gegevens Rosetta (Rosa") (Rosetta (Rosa")) PELS 


Gezin van Rosetta (Rosa") (Rosetta (Rosa")) PELS

Zij is getrouwd met Abraham ("bram") KRAMMER.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1919 te Delfzijl, Groningen, Netherlands, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. David KRAMMER  1921-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosetta (Rosa") (Rosetta (Rosa")) PELS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rosetta (Rosa") (Rosetta (Rosa")) PELS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rosetta (Rosa") PELS

Simon PELS
± 1831-1890
Nathan PELS
± 1859-1919
Berendje DALSHEIM
± 1861-1943

Rosetta (Rosa") PELS
1894-1972

1919
David KRAMMER
1921-1944

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 februari 1894 lag rond de -5,6 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 19 november 1919 lag tussen 1,8 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 4,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
      • 29 mei » De waarneming van verschoven sterrenposities tijdens een zonsverduistering bevestigt Albert Einsteins relativiteitstheorie.
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
      • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • De temperatuur op 2 oktober 1972 lag tussen 4,5 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De film The Godfather gaat in New York in première.
      • 10 april » Een aardbeving met een kracht van 7,2 treft de Iraanse stad Ghir Karzin en een gebied van 250 kilometer daaromheen. Meer dan 5300 mensen komen om.
      • 6 mei » Benoeming van de Nederlander Herman Münninghoff tot bisschop van Jayapura in Indonesië.
      • 23 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint opnieuw de Ronde van Frankrijk.
      • 22 september » Inhuldiging van het eerste Belgische grondstation voor ruimtetelecommunicatie in Lessive.
      • 13 oktober » Andesvliegramp. In de Andes stort een Uruguayaans passagiersvliegtuig neer. De 18 overlevenden worden op 20 december gered. Zij bleken het te hebben volgehouden door de stoffelijke overschotten van omgekomen passagiers als voedsel te gebruiken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam PELS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam PELS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over PELS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam PELS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lehrer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gershon Lehrer, "Stamboom Lehrer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer/I9066.php : benaderd 13 januari 2026), "Rosetta (Rosa") (Rosetta (Rosa")) PELS (1894-1972)".