Stamboom Lars Werner » enfant mort-n√© HAGENBACH (1902-1902)

Persoonlijke gegevens enfant mort-n√© HAGENBACH 

  • Hij is geboren op 25 januari 1902 in H√©ricourt (70400, Haute-Sa√¥ne, France).
  • Hij is overleden op 25 januari 1902 in H√©ricourt (70400, Haute-Sa√¥ne, France).
  • Een kind van Charles HAGENBACH en Marie WERNER
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 oktober 2023.

Gezin van enfant mort-né HAGENBACH

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot enfant mort-né HAGENBACH?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk enfant mort-né HAGENBACH

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van enfant mort-né HAGENBACH

Joseph WERNER
1841-1894
Marie WERNER
1878-1905

enfant mort-né HAGENBACH
1902-1902


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1902 lag tussen -1,1 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam HAGENBACH


De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I61892.php : benaderd 9 januari 2026), "enfant mort-né HAGENBACH (1902-1902)".