Stamboom Kuipers » Adrianus Lourentius Nouwens (± 1903-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Lourentius Nouwens 


Gezin van Adrianus Lourentius Nouwens

Hij is getrouwd met Clasina Maria Hensen.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1923 te Rotterdam.Bron 1

Adrianus Lourentius Nouwens , geb. Rotterdam , 20 jaar
VaderCornelis Adrianus Nouwens
MoederCato Groene
BruidClasina Maria Hensen , geb. Rotterdam 18 jaar
VaderLeendert Hensen
MoederClasina Huijsman

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum30-05-1923

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Lourentius Nouwens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Lourentius Nouwens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Lourentius Nouwens

Cato Groene
1882-????

Adrianus Lourentius Nouwens
± 1903-????

1923

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 mei 1923 lag tussen 6,5 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
      • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
      • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.

    Over de familienaam Nouwens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nouwens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nouwens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nouwens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kuipers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Kuipers, "Stamboom Kuipers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kuipers/I3108.php : benaderd 23 januari 2026), "Adrianus Lourentius Nouwens (± 1903-)".