http://www.termorshuizen.nl/boom/katermoframeset.htm?/boom/katermo000300.htm#300
Vettewariër is een verkoper in het klein van levensmiddelen en andere dagelijkse levensbehoeften, w.o. textiel, gereedschappen e.d.
Hij is getrouwd met Neeltje Overvoorde(n).
Toestemming voor het huwelijk is 11 april 1755 verkregen te Rijswijk.Bron 3
Zij zijn getrouwd op 27 april 1755 te Rijswijk, hij was toen 24 jaar oud.Bron 4http://www.termorshuizen.nl/boom/katermoframeset.htm?/boom/katermo000300.htm#300
Kind(eren):
Ook wel gevonden onder : Morshuizen, Ten Morshuijs (trouwregister) en Termorshuijsen
http://www.putten.nl/gemeentearchief/Genealogie/Doop_trouw_en_lidmatenregisters_Putten/Lidmaten_Putten_1761_1771:
1767: Arend Termorshuijzen en Neeltje Overvoorde "ehel. op oldenaller vertrokken". Waarschinlijk wordt daarmee bedoeld dat de echtlieden naar Oldenaller zijn gegaan. Oldenaller is een landgoed, landhuis en voormalig kasteel gelegen tussen Nijkerk en Putten
.
1769: Arend Termorshuijsen en Neeltje Overvoorde ehel. met attest na Harderwijk. N.B. Een attest is een schriftelijk bewijs van een mondelinge verklaring.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Arend ter Morshuijs | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1755 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Neeltje Overvoorde(n) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
http://www.termorshuizen.nl/boom/katermoframeset.htm?/boom/katermo000300.htm#300
DTB Doopregister
DTB Trouwregister
DTB DTrouwregister