De temperatuur op 16 augustus 1952 lag tussen 12,1 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
10 maart » Fulgencio Batista leidt een geslaagde staatsgreep in Cuba.
31 mei » Het sprookjesbos de Efteling in Kaatsheuvel wordt geopend.
24 juni » In Duitsland verschijnt de eerste Bild Zeitung.
14 juli » De Hongaarse atleet József Csermák wint de gouden medaille op het onderdeel kogelslingeren bij de Olympische Spelen in Helsinki en zet het wereldrecord op 60,34 meter.
11 augustus » Hussein wordt koning van Jordanië, nadat zijn voorganger Talal troonsafstand moet doen vanwege schizofrenie.
31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
Dag van overlijden 7 mei 1982
De temperatuur op 7 mei 1982 lag tussen 4,2 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
28 maart » De Belgische biljarter Raymond Ceulemans wint in Porto de Europese titel in het driebanden.
11 juli » Italië wint de wereldtitel door West-Duitsland in de finale van het WK voetbal met 3-1 te verslaan.
18 juli » Bloedbad van Plan de Sánchez: 250 dorpsbewoners worden door het Guatemalteekse leger en paramilitairen afgeslacht.
29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties neemt Resolutie 37/37 aan, waarin de Sovjet-Unie wordt opgeroepen hun troepen uit Afghanistan terug te trekken.
30 november » Michael Jackson brengt Thriller uit, het best verkochte album ooit.
3 december » Jannes van der Wal wordt wereldkampioen dammen in São Paulo.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: A.Kruiter, "Stamboom Kruiter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruiter/I127.php : benaderd 14 maart 2026), "Geertje (Greetje) Fennema (1952-1982)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.