Stamboom Kruiter » Albert Kruiter (1906-1990)

Persoonlijke gegevens Albert Kruiter 


Gezin van Albert Kruiter

Hij is getrouwd met Lukkien de Groot.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1966 te Stadskanaal, hij was toen 59 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Kruiter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Kruiter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Kruiter

Aike Smid
1834-1919
Elsien Smit
1884-1971

Albert Kruiter
1906-1990

1966

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 oktober 1906 lag tussen 5,8 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
      • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • De temperatuur op 24 maart 1966 lag tussen 0,5 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 19 april » De Amerikaanse chirurg Michael DeBakey voorziet een patiënt van een plastic kunsthart. De patiënt overlijdt enkele dagen later.
      • 4 mei » Up-Tight, het zesde studioalbum van Stevie Wonder wordt uitgebracht.
      • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
      • 30 september » Het Britse protectoraat Beetsjoeanaland wordt onafhankelijk onder de naam Republiek Botswana.
      • 20 oktober » In België wordt de parlementaire commissie tot verbetering van de betrekkingen tussen de taalgemeenschappen geïnstalleerd.
      • 30 november » Barbados wordt onafhankelijk.
    • De temperatuur op 26 november 1990 lag tussen 1,0 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Nelson Mandela wordt na 27 jaar gevangenschap vrijgelaten.
      • 15 maart » Michail Gorbatsjov wordt de nieuwe president van de Sovjet-Unie. Het Congres van Volksafgevaardigden geeft hem uitgebreide volmachten.
      • 19 maart » Twee onafhankelijke kandidaten voor de Peruviaanse algemene verkiezingen komen om het leven bij een aanslag van de maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad, net als drie studenten.
      • 6 juni » In België wordt de Arkprijs van het Vrije Woord voor het eerst toegekend aan een politicus: senator André De Beul.
      • 3 juli » Ontmoeting tussen Nelson Mandela en Margaret Thatcher.
      • 29 augustus » In Wenen wordt door tien olieministers van de OPEC een akkoord bereikt om voor de duur van de Golfoorlog de overeengekomen productieplafonds voor olie op te heffen. De prijs van een vat ruwe olie daalt zo met ongeveer twee dollar per vat.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1897 » Willem Sandberg, Nederlands ontwerper, typograaf en directeur van het Stedelijk Museum († 1984)
    • 1904 » Wim Kat, Nederlands atleet († 1990)
    • 1911 » Paul Grégoire, Canadees kardinaal-aartsbisschop van Montreal († 1993)
    • 1911 » Sonny Terry, Amerikaans bluesmuzikant († 1986)
    • 1914 » Charles Anderson, Amerikaans ruiter († 1993)
    • 1915 » Bob Kane, Amerikaans striptekenaar († 1998)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kruiter

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruiter.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruiter.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruiter (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kruiter is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.Kruiter, "Stamboom Kruiter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruiter/I103.php : benaderd 28 februari 2026), "Albert Kruiter (1906-1990)".