Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Jantje Kraster (1895-1980)

Persoonlijke gegevens Jantje Kraster 


Gezin van Jantje Kraster

Zij is getrouwd met Kornelis de Vries.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1916 te Hoogezand, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Harm de Vries  1917-1951
  2. Harmannus de Vries  1919-1993 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Kraster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Kraster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Kraster

Willem Bos
1821-1863
Harmannus Bos
1853-1934

Jantje Kraster
1895-1980

1916
Harm de Vries
1917-1951

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jantje Kraster



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Groninger Archieven / Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1895 lag rond de 5,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
    • De temperatuur op 5 augustus 1916 lag tussen 7,8 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • De temperatuur op 26 november 1980 lag tussen -1,0 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Amsterdam wordt met tanks de barricade van krakers in de Vondelstraat doorbroken.
      • 13 april » Paus Johannes Paulus II bezoekt Turijn.
      • 11 mei » FC Utrecht speelt in de laatste speelronde met 2-2 gelijk tegen PEC Zwolle en plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor Europees voetbal.
      • 27 juli » Een Palestijn gooit in Antwerpen twee handgranaten naar een groep joodse scholieren.
      • 12 november » De Voyager-1 komt het dichtst bij Saturnus.
      • 29 november » Anita Staps behaalt als eerste Nederlandse ooit de wereldtitel bij de WK judo in New York.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kraster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kraster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kraster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kraster (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I5165.php : benaderd 11 februari 2026), "Jantje Kraster (1895-1980)".