Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Johannes ter Veer (1876-1946)

Persoonlijke gegevens Johannes ter Veer 


Gezin van Johannes ter Veer

Hij is getrouwd met Tjitske Pompstra.

Zij zijn getrouwd op 21 maart 1925 te Grijpskerk, hij was toen 48 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes ter Veer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes ter Veer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes ter Veer

Johannes ter Veer
1876-1946

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes ter Veer



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Groninger Archieven / Genlias
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 augustus 1876 lag rond de 19,7 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
      • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 21 maart 1925 lag tussen -1,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
      • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
      • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
      • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
    • De temperatuur op 8 februari 1946 lag tussen 6,4 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 53,9 mm neerslag gedurende 22,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting JOVD.
      • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
      • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
      • 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
      • 23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ter Veer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ter Veer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ter Veer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ter Veer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I5054.php : benaderd 8 oktober 2026), "Johannes ter Veer (1876-1946)".