Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Annechien Leenders (1893-1935)

Persoonlijke gegevens Annechien Leenders 


Gezin van Annechien Leenders

Waarschuwing Let op: Partner (Cornelis Smeenk) is 45 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Cornelis Smeenk.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1915 te Gramsbergen, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annechien Leenders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annechien Leenders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annechien Leenders

Jan Leenders
1866-1931
Neltje Smid
1864-1933

Annechien Leenders
1893-1935

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stamboom Ronnen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 februari 1893 lag rond de 5,9 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • De temperatuur op 2 juni 1915 lag tussen 5,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • De temperatuur op 4 september 1935 lag tussen 9,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 8,6 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
      • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leenders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leenders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leenders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leenders (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I46861.php : benaderd 18 oktober 2026), "Annechien Leenders (1893-1935)".