Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Berendina Venema (1897-????)

Persoonlijke gegevens Berendina Venema 


Gezin van Berendina Venema

Zij is getrouwd met Jakob de Vries.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1919 te Onstwedde, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 19 december 1947 te Groningen.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berendina Venema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berendina Venema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berendina Venema

Homme Venema
1838-1921
Borgert Ossel
1841-????
Willem Venema
1864-< 1912

Berendina Venema
1897-????

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Berendina Venema



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Groninger Archieven / Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 mei 1919 lag tussen 6,6 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
      • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
      • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
      • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")

    Over de familienaam Venema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Venema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Venema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Venema (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I3858.php : benaderd 31 december 2025), "Berendina Venema (1897-????)".