Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Annechien Venema (1889-????)

Persoonlijke gegevens Annechien Venema 


Gezin van Annechien Venema

Zij is getrouwd met Cornelis Alexander Hatzmann.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1913 te Onstwedde, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annechien Venema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annechien Venema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annechien Venema

Homme Venema
1838-1921
Willem Venema
1864-< 1912
Jantje Knip
1865-1890

Annechien Venema
1889-????

1913

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Annechien Venema



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Groninger Archieven / Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 mei 1913 lag tussen 9,0 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 17,8 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
      • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
      • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.

    Over de familienaam Venema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Venema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Venema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Venema (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I3837.php : benaderd 29 december 2025), "Annechien Venema (1889-????)".