Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » N.N. Beuving (1928)

Persoonlijke gegevens N.N. Beuving


Gezin van N.N. Beuving

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. Beuving?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N.N. Beuving

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. Beuving

Harm Beuving
1855-????
Janna Dekker
1864-1935
Klaas Beuving
1889-????

Doodgeboren kind N.N. Beuving
1928


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap N.N. Beuving



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 maart 1928 lag tussen 1,8 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
      • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beuving

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beuving.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beuving.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beuving (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I32854.php : benaderd 30 december 2025), "N.N. Beuving (1928)".