Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Fokko Zeedijk (1905-)

Persoonlijke gegevens Fokko Zeedijk 

  • Hij is geboren in het jaar 1905 in 't Zandt.
  • Beroep: winkelbediende 1928.
  • Een kind van Derk Zeedijk en Frederika Koster
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 maart 2013.

Gezin van Fokko Zeedijk

Hij is getrouwd met Iekje Buurke.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1928 te Nieuwolda, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 13 januari 1939 te Groningen.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fokko Zeedijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fokko Zeedijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fokko Zeedijk

Fokko Zeedijk
1905-????

1928

Iekje Buurke
1906-1954


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1928 lag tussen 2,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.

Over de familienaam Zeedijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zeedijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zeedijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zeedijk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I23881.php : benaderd 9 januari 2026), "Fokko Zeedijk (1905-)".