Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Geertje Moesker (1917-1955)

Persoonlijke gegevens Geertje Moesker 


Gezin van Geertje Moesker

Zij is getrouwd met Klaas Beerta.

Zij zijn getrouwd op 10 september 1938 te Hoogezand, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. N.N. Beerta  1944
  6. Roelfina Beerta  1947-2010

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Moesker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Moesker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Moesker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Geertje Moesker



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1917 lag tussen -10,7 °C en -4,3 °C en was gemiddeld -7,9 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • De temperatuur op 10 september 1938 lag tussen 10,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
      • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
      • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
      • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
    • De temperatuur op 13 april 1955 lag tussen 3,1 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland tot Bisdom Helsinki. Benoeming van de Nederlander Willem Cobben tot bisschop van Helsinki.
      • 21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
      • 12 augustus » In Zuid-Soedan wordt de uitzonderingstoestand uitgeroepen.
      • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
      • 21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
      • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Henri Louveau, Frans autocoureur († 1991)
    • 1917 » Ilya Prigogine, Russisch-Belgisch scheikundige en Nobelprijswinnaar († 2003)
    • 1918 » Max Groen, Nederlands Holocaustoverlevende en omroeper († 2004)
    • 1918 » Tranquilo Capozzo, Argentijns roeier († 2003)
    • 1921 » Alfred Reed, Amerikaans componist († 2005)
    • 1923 » Arvid Carlsson, Zweeds fysioloog en Nobelprijswinnaar († 2018)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Moesker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moesker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moesker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moesker (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I23382.php : benaderd 28 december 2025), "Geertje Moesker (1917-1955)".