Stamboom Kraat-Lems » (Niet openbaar)

Persoonlijke gegevens (Niet openbaar) 


Gezin van (Niet openbaar)

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 25 april 1942 te Mc Bain, Missaukee, Michigan, United States.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot (Niet openbaar)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van (Niet openbaar)

Jan Westdorp
1840-1908
Maartje Lems
1848-1931

(Niet openbaar)
????-

1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 april 1942 lag tussen 3,9 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Het KNIL capituleert op Java. Japanse jaartelling; 17-3-9.
      • 13 maart » Het dragen van een Jodenster wordt verplicht voor de joden in Nederland, België en Frankrijk.
      • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
      • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
      • 3 april » Tweede Wereldoorlog: Japanse troepen vallen Amerikaanse en Filipijnse troepen aan te Bataan.
      • 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.

    Over de familienaam (Niet openbaar)


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I9375.php : benaderd 23 januari 2026), "(Niet openbaar)".