Stamboom Kraat-Lems » Marius Vergoed (1886-????)

Persoonlijke gegevens Marius Vergoed 

  • Hij is geboren op 23 april 1886 in Kralingen (Rotterdam), Zuid-Holland, Nederland.Bron 1
    Archief 4
    Registratienummer 768
    Aktenummer 213
  • Registratie van geboorte op 26 april 1886.Bron 2
  • Beroepen:
    • 01 opperman bij de drinkwatermaatschappij (1912).
    • 02 gemeentewerkman (1936).
  • Een kind van Hendrik Jan Vergoed en Grietje Lems
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 september 2023.

Gezin van Marius Vergoed

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 24 april 1912 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Archief 999-06
Registratienummer 1912F
Aktenummer 1912.918
Pagina f39
Registratiedatum 24-04-1912

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marius Vergoed?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marius Vergoed

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marius Vergoed

Leendert Lems
1824-1892
Grietje Lems
1856-1927

Marius Vergoed
1886-????

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakten Kralingen 1886-213
    2. (Niet openbaar)
    3. Huwelijksakten Rotterdam 1912/918 folio f39

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 april 1886 lag rond de 12,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • De temperatuur op 24 april 1912 lag tussen 5,0 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vergoed

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vergoed.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vergoed.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vergoed (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I8724.php : benaderd 28 januari 2026), "Marius Vergoed (1886-????)".