Stamboom Kraat-Lems » (Niet openbaar)

Persoonlijke gegevens (Niet openbaar) 

  • Beroepen:
    • 01 opzichter Rijkswaterstaat (1934).
    • 02 technisch ambtenaar 1e klasse bij Rijkswaterstaat.
  • Feit: (onderscheiding) in het jaar 1966 Orde van Oranje-Nassau, Graad: Goud.Bron 1
    KB 06-01-1966 Nr.29 Ref.13637
  • Een kind van Pieter Lems en Hendrika Gesina van Breen

Gezin van (Niet openbaar)

Hij is getrouwd met Catharina Asard.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1934 te Vlissingen, Zeeland, Nederland.Bron 2

Archief 25
Registratienummer VLI-H-1934
Aktenummer 79
Registratiedatum 20-06-1934

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot (Niet openbaar)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van (Niet openbaar)

Pieter Lems
1836-1925
Pieter Lems
1874-1941

(Niet openbaar)
????-

1934

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Nationaal Archief - Kanselarij der Nederlandse Orden
    2. Huwelijksakten Vlissingen 1934/79

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 juni 1934 lag tussen 8,9 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
      • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
      • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.

    Over de familienaam (Niet openbaar)


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I4868.php : benaderd 27 januari 2026), "(Niet openbaar)".