Stamboom Kraat-Lems » (Niet openbaar)

Persoonlijke gegevens (Niet openbaar) 


Gezin van (Niet openbaar)

(1) Zij is getrouwd met Hendrikus Hubertus Hermsen.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1917 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1

Archief 999-06
Registratienummer 1917G
Aktenummer 1917.1427
Pagina g69
Registratiedatum 30-05-1917

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1937 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.Bron 2

Archief 999-06
Registratienummer 1937B
Aktenummer 1937.226
Pagina b059v
Registratiedatum 27-01-1937

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot (Niet openbaar)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van (Niet openbaar)

Rijk Jordens
1819-1883
Jan Lems
1846-1909

(Niet openbaar)
????-

(1) 1917
(2) 1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakten Rotterdam 1917/1427 folio g69
    2. Huwelijksakten Rotterdam 1937/226 folio b059v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 januari 1937 lag tussen -6,8 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
      • 9 december » De Slag om Nanking begint.

    Over de familienaam (Niet openbaar)


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I4682.php : benaderd 25 januari 2026), "(Niet openbaar)".