Stamboom Kraat-Lems » Leentje Johanna Barendregt (1900-)

Persoonlijke gegevens Leentje Johanna Barendregt 


Gezin van Leentje Johanna Barendregt

Zij is getrouwd met Hermanus Hendrikus Theodorus van Kuilenburg.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1922 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Huwelijk

Archief 999-06
Registratienummer 1922A
Aktenummer 1922.577
Pagina a152v
Registratiedatum 22-02-1922
Akteplaats Rotterdam

Echtscheiding

Archief 999-06
Registratienummer 1935S2
Aktenummer 1935.435
Pagina s2-051v
Registratiedatum 15-11-1935
Akteplaats Rotterdam

Het echtpaar is gescheiden 15 november 1935 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje Johanna Barendregt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje Johanna Barendregt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje Johanna Barendregt

Kniera Lems
1840-1917
Pieter Otte
1835-1904

Leentje Johanna Barendregt
1900-????

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakten Rotterdam 1900/2215 folio c080
    2. Huwelijksakten Rotterdam 1922/577 folio a152v
    3. Echtscheidingsakten Rotterdam 1935/435 folio s2-051v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 maart 1900 lag rond de -1,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
      • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
      • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
      • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
      • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
      • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
    • De temperatuur op 22 februari 1922 lag tussen 1,6 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
      • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
      • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Barendregt


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I32271.php : benaderd 12 maart 2026), "Leentje Johanna Barendregt (1900-)".