Stamboom Kraat-Lems » Cornelia van der Zalm (1911-)

Persoonlijke gegevens Cornelia van der Zalm 


Gezin van Cornelia van der Zalm

(1) Zij is getrouwd met Johannes Theodorus Reinier Gubbels.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1928 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 17 jaar oud.Bron 1

Huwelijk

Archief 999-06
Registratienummer 1928M
Aktenummer 1928.3650
Pagina m130
Registratiedatum 12-09-1928
Akteplaats Rotterdam

Echtscheiding

Archief 999-06
Registratienummer 1939S1
Aktenummer 1939.190
Pagina s1-099
Registratiedatum 17-04-1939
Akteplaats Rotterdam

Het echtpaar is gescheiden 17 april 1939 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Leendert van Donk.

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1941 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.Bron 3

Archief 999-06
Registratienummer 1941A
Aktenummer 1941.189
Pagina a048v
Registratiedatum 15-01-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van der Zalm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakten Rotterdam 1928/3650 folio m130
  2. Echtscheidingsakten Rotterdam 1939/190 folio s1-099
  3. Huwelijksakten Rotterdam 1941/189 folio a048v

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 april 1911 lag tussen 0,2 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Zalm


De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I30406.php : benaderd 20 februari 2026), "Cornelia van der Zalm (1911-)".