Stamboom Kraat-Lems » Petronella Markus (-± 1798)

Persoonlijke gegevens Petronella Markus 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt rond 1775.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden rond 1798.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 februari 2025.

Gezin van Petronella Markus

Zij is getrouwd met Lambert Robbertsz de Visser.

Toestemming voor het huwelijk is 5 juni 1799 verkregen te Zwaluwe (Drimmelen), Noord-Brabant, Nederland.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 22 juli 1791 te Zwaluwe (Drimmelen), Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

Archief 8060
Registratienummer 11
Registratiedatum 22-07-1791

Huwelijkdatum onzeker

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Markus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Markus

Petronella Markus
-± 1798

1791

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. DTB Hooge en Lage Zwaluwe Trouwboek Schepenbank 1786-1805 (deel 11)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juli 1791 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.

Over de familienaam Markus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Markus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Markus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Markus (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I28048.php : benaderd 3 februari 2026), "Petronella Markus (-± 1798)".