Stamboom Kraat-Lems » Clazina Helena Johanna de Held (1912-)

Persoonlijke gegevens Clazina Helena Johanna de Held 


Gezin van Clazina Helena Johanna de Held

Zij is getrouwd met Johannes Bernardus Andreas Mistel.

Zij zijn getrouwd op 5 januari 1938 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Huwelijk

Archief 999-06
Registratienummer 1938B
Aktenummer 1938.12
Pagina b004
Registratiedatum 05-01-1938
Akteplaats Rotterdam

Echtscheiding

Het echtpaar is gescheiden 29 juli 1953 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clazina Helena Johanna de Held?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clazina Helena Johanna de Held

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clazina Helena Johanna de Held

Clazina Helena Johanna de Held
1912-????

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Clazina Helena Johanna de Held



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakten Rotterdam 1912/3275 folio e013
    2. Huwelijksakten Rotterdam 1938/12 folio b004

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 maart 1912 lag tussen 7,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 4,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
      • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • De temperatuur op 5 januari 1938 lag tussen -6,2 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -2,7 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
      • 18 maart » Expropiación Petrolera: De Mexicaanse president Lázaro Cárdenas nationaliseert de olie-industrie.
      • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
      • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
      • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Held

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Held.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Held.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Held (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I25182.php : benaderd 29 januari 2026), "Clazina Helena Johanna de Held (1912-)".