Stamboom Kraat-Lems » Hillegje van der Weel (1897-????)

Persoonlijke gegevens Hillegje van der Weel 


Gezin van Hillegje van der Weel

Zij is getrouwd met Johannes Adriaan van de Velde.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1920 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Archief 999-06
Registratienummer 1920E
Aktenummer 1920.953
Pagina e10
Registratiedatum 31-03-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillegje van der Weel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hillegje van der Weel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hillegje van der Weel

Jacob Koedoot
1850-1945
Hilligje Lems
1854-1915

Hillegje van der Weel
1897-????

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakten Rotterdam 1897/3276 folio f013
    2. (Niet openbaar)
    3. Huwelijksakten Rotterdam 1920/953 folio e10

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 april 1897 lag rond de 6,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
      • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • De temperatuur op 31 maart 1920 lag tussen 6,4 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
      • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
      • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1893 » Edna Parker, oudste erkende levende persoon ter wereld († 2008)
    • 1893 » Harold Lloyd, Amerikaans filmkomiek († 1971)
    • 1893 » Joan Miró, Spaans schilder († 1983)
    • 1894 » Martinus Nijhoff, Nederlands dichter († 1953)
    • 1900 » Fred Raymond, Oostenrijks componist († 1954)
    • 1900 » Kees Verwey, Nederlands impressionistisch kunstschilder († 1995)

    Over de familienaam Van der Weel


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I22977.php : benaderd 12 februari 2026), "Hillegje van der Weel (1897-????)".