Stamboom Kraat-Lems » Niet openbaar

Persoonlijke gegevens Niet openbaar 


Gezin van Niet openbaar

Hij is getrouwd met Niet openbaar.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1928 te Verviers, Liège, Belgique.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niet openbaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Niet openbaar

Hendrik Hoek
1834-1909
Annigje Lems
1838-1882
Teuntje Hoek
1875-1960

Niet openbaar
????-

1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    • Genealogie Slot, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 september 1928 lag tussen -0,8 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
      • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.

    Over de familienaam Niet openbaar


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I19926.php : benaderd 2 februari 2026), "Niet openbaar".