Stamboom Kraat-Lems » (Niet openbaar)

Persoonlijke gegevens (Niet openbaar) 


    Gezin van (Niet openbaar)

    Zij is getrouwd met Cornelis Meijer.

    Zij zijn getrouwd op 3 februari 1904 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1

    Archief 999-06
    Registratienummer 1904A
    Aktenummer 1904.163
    Pagina a44v
    Registratiedatum 03-02-1904

    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot (Niet openbaar)?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van (Niet openbaar)

    (Niet openbaar)
    ????-

    1904

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakten Rotterdam 1904/163 folio a44v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 februari 1904 lag tussen 0,4 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes

    Over de familienaam (Niet openbaar)


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I17331.php : benaderd 29 januari 2026), "(Niet openbaar)".