Stamboom Kraat-Lems » Henrica Dimphna Freijters (1863-????)

Persoonlijke gegevens Henrica Dimphna Freijters 


Gezin van Henrica Dimphna Freijters

Zij is getrouwd met Johannes Hendricus Kraat.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1887 te Roosendaal, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Huwelijk

Archief 50
Registratienummer 6655
Aktenummer 16
Registratiedatum 11-02-1887
Akteplaats Roosendaal

Scheiding

Archief 50
Registratienummer 4000
Aktenummer 142
Registratiedatum 20-08-1897
Akteplaats 's Hertogenbosch

Kind(eren):

  1. Christiaan Kraat  1888-1944 
  2. Cornelia Anna Kraat  1892-1893

Het echtpaar is gescheiden 20 augustus 1897 te 's Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland.Bron 4

Oorzaak: Overspel echtgenoote


Notities over Henrica Dimphna Freijters

Op 1/5/1902 vertrokken naar Lille, Frankrijk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica Dimphna Freijters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrica Dimphna Freijters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Dimphna Freijters


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorteakten Roosendaal 1863-063
  2. (Niet openbaar)
  3. Huwelijksakten Roosendaal 1887-016
  4. Huwelijksakten 's Hertogenbosch 1897/142

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1863 lag rond de 17,6 °C. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
  • De temperatuur op 11 februari 1887 lag rond de -4,7 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Freijters


De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I1682.php : benaderd 20 januari 2026), "Henrica Dimphna Freijters (1863-????)".