Stamboom Kraat-Lems » Niet openbaar

Persoonlijke gegevens Niet openbaar 


Gezin van Niet openbaar

Zij is getrouwd met Niet openbaar.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1943 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.

Huwelijk

Archief 999-06
Registratienummer 1943G
Aktenummer 1943.2615
Pagina g128
Registratiedatum 16-06-1943
Akteplaats Rotterdam

Echtscheiding

Het echtpaar is gescheiden 26 september 1945 te 's Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niet openbaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Niet openbaar


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1943 lag tussen 6,1 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De stad Wilhelmshaven is het slachtoffer van het eerste Amerikaanse bombardement op Duitsland.
      • 27 maart » Negen verzetsmensen overvallen het bevolkingsregister van Amsterdam.
      • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 17 juli » De geallieerde bombardementen op Amsterdam-Noord. Ze waren gericht op de Fokker vliegtuigfabrieken in Amsterdam-Noord. Geen enkele bom raakte de fabriek, wel de huizen in de omgeving.
      • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
      • 18 oktober » De schrijver A.M. de Jong wordt door Nederlandse SS'ers vermoord, een van de zgn. Silbertanne-acties.

    Over de familienaam Niet openbaar


    De publicatie Stamboom Kraat-Lems is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Kraat, "Stamboom Kraat-Lems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems/I1515.php : benaderd 3 februari 2026), "Niet openbaar".