Stamboom Koster / Coster » Jacob "Jacob" Koster (1910-1998)

Persoonlijke gegevens Jacob "Jacob" Koster 

  • Roepnaam is Jacob.
  • Hij is geboren op 1 september 1910 in Rotterdam.
    Kind Jacob Koster
    Vader Adrianus Koster
    Moeder Elizabeth Barendregt

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 01-09-1910

    Aktenummer 8620

    Bron Rotterdam 1910 m084
  • Hij is overleden op 17 april 1998 in Rotterdam, hij was toen 87 jaar oud.
  • Hij is begraven in Rotterdam-Pernis.
  • Een kind van Adrianus Koster en Elizabeth Barendregt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 juni 2011.

Gezin van Jacob "Jacob" Koster

Hij is getrouwd met Lijsje Jansen.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1942 te Rotterdam, hij was toen 31 jaar oud.


Notities over Jacob "Jacob" Koster

Jacob was Koopman en Groentehandelaar te Rotterdam-Charlois

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob "Jacob" Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob "Jacob" Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Koster

Jacob Koster
1910-1998

1942

Lijsje Jansen
1917-1982


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 september 1910 lag tussen 8,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • De temperatuur op 3 juni 1942 lag tussen 6,6 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
      • 20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
      • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
      • 7 september » Alle zilveren munten die in Nederland nog in omloop zijn worden door de bezetter uit roulatie genomen.
      • 7 december » Koningin Wilhelmina richt zich per BBC-radio tot alle delen van het koninkrijk en kondigt voor na de oorlog een rijksconferentie aan over een nieuwe staatkundige structuur voor het Koninkrijk der Nederlanden. Tevens kondigt zij de oprichting aan van de 7 december Brigade, later genoemd de Prinses Irene Brigade. Oprichting Eerste Divisie 7 December.
      • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.
    • De temperatuur op 17 april 1998 lag tussen 3,7 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Amerikaanse president Bill Clinton ontkent een seksuele relatie te hebben gehad met Monica Lewinsky.
      • 22 april » Het Nederlandse jacht BrunelSunergy wint de 7e etappe van Fort Lauderdale naar Baltimore in de Whitbread Round The World Race, de voorganger van de Volvo Ocean Race.
      • 12 juli » De Italiaanse Fabiana Luperini wint voor de vierde keer op rij – een record – de Giro Donne, de vrouwelijke tegenhanger van de Ronde van Italië.
      • 12 juli » Gastland Frankrijk wint voor de eerste keer in de geschiedenis de wereldtitel door Brazilië met 3-0 te verslaan in de finale van het WK voetbal.
      • 16 december » In het kader van Operatie Desert Fox bombarderen Amerikaanse en Britse troepen doelen in Irak.
      • 19 december » Het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden start een impeachment-procedure tegen president Bill Clinton.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Joaquín Balaguer, president van de Dominicaanse Republiek († 2002)
    • 1907 » Daniel Romualdez, Filipijns politicus († 1965)
    • 1907 » Nathan Juran, Amerikaans filmregisseur († 2002)
    • 1911 » Komei Abe, Japans componist († 2006)
    • 1911 » Marinus Ruppert, Nederlands politicus († 1992)
    • 1914 » Anna Karen Morrow, Amerikaans actrice († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I23355.php : benaderd 12 januari 2026), "Jacob "Jacob" Koster (1910-1998)".