Stamboom Koster / Coster » Adrianus Koster (1895-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus Koster 

  • Hij is geboren op 4 augustus 1895 in Schiedam.Bron 1
    Geboorte 3.1895.582 d.d. 05-08-1895
    geboren Steenstraat te Schiedam

    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
    Algemeen Gemeente: Schiedam
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 582
    Aangiftedatum: 05-08-1895
    Kind Adrianus Koster
    Geslacht: M
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 04-08-1895
    Geboorteplaats: Schiedam
    Vader Aart Koster
    Moeder Adriaantje van 't Hof
  • Een kind van Aart Koster en Adriaantje Van 'T Hof
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 december 2011.

Gezin van Adrianus Koster

Hij is getrouwd met Friederike Louisa Albertine Van Der Kraan.

Toestemming voor het huwelijk is 29 januari 1920 verkregen te Schiedam.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1920 te Schiedam, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Afkondiging Huwelijk heeft alhier zonder stuiting plaats gehad op den een en dertigsten Januari 1920 .
Schiedamsche Courant, 12/02/1920; p. 3/4

1/4/1930 van Schiedam naar Rotterdam Polderlaan 56 B

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Adrianus Koster

Adrianus was van beroep Kantoor-bediende.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Koster


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Schiedamsche Courant, 07/08/1895; p. 4/6
    2. Schiedamsche Courant, 30/01/1920; p. 3/6
    3. DTB Huwelijken Schiedam akte nr 2.1920.33

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 augustus 1895 lag rond de 14,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
      • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
      • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • De temperatuur op 11 februari 1920 lag tussen 4,7 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I20207.php : benaderd 13 januari 2026), "Adrianus Koster (1895-????)".