Stamboom Koster / Coster » Maria Theodora Suisse (1887-1950)

Persoonlijke gegevens Maria Theodora Suisse 


Gezin van Maria Theodora Suisse

(1) Zij is getrouwd met Aart Jan Koster.

Toestemming voor het huwelijk is 14 oktober 1909 verkregen te Schiedam.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1909 te Schiedam, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Aart Koster  1910-1934
  2. Jan Koster  1914-


(2) Zij is getrouwd met Jacob Van Der Waal.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1919 te Schiedam, zij was toen 31 jaar oud.

Bruidegom Waal van der Jacob Zuidland 05-03-1881
93045 Vader Bruidegom Waal van der Hendrik Zuidland 21-10-1850
93046 Moeder Bruidegom Doorn van Ingetje Geervliet 07-08-1856
100393 Bruid Suisse Maria Theodora Schiedam 04-05-1887
48475 Vader Bruid Suisse Johannes Hendricus Schiedam 09-01-1865
48476 Moeder Bruid Maltha Arendje Schiedam 30-03-1867

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theodora Suisse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Theodora Suisse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theodora Suisse

Maria Theodora Suisse
1887-1950

(1) 1909
Aart Koster
1910-1934
Jan Koster
1914-????
(2) 1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Schiedamsche Courant, 16/10/1909; p. 3/4
  2. B.S. Huwelijken Schiedam Akte nr 165

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1887 lag rond de 10,2 °C. Er was 11 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 27 februari 1919 lag tussen 0,8 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 7,3 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
  • De temperatuur op 8 december 1950 lag tussen -5,0 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Nederland en Frankrijk tekenen binnen het kader van het Vijfmogendhedenverdrag een verdrag van Sociale Verzekering.
    • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
    • 9 maart » IJsland treedt toe tot de Raad van Europa.
    • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
    • 13 mei » Op Silverstone, Groot-Brittannië wordt de eerste race verreden van het eerste Formule 1-kampioenschap.
    • 15 juni » Opening Tentoonstelling Rotterdam Ahoy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1874 » Frank Conrad, Amerikaans elektrotechnicus, uitvinder en radio-pionier († 1941)
  • 1881 » Aleksandr Kerenski, Russisch politicus (overleden in 1970)
  • 1883 » Jan Olieslagers, Belgisch luchtvaartpionier en motorrenner († 1942)
  • 1883 » Maurice Geuens, Belgisch advocaat en volksvertegenwoordiger († 1967)
  • 1889 » Francis Spellman, Amerikaans kardinaal-aartsbisschop van New York († 1967)
  • 1899 » Fritz von Opel (Raketten-Fritz), Duits industrieel en raketpionier († 1971)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Suisse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Suisse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Suisse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Suisse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I18537.php : benaderd 14 januari 2026), "Maria Theodora Suisse (1887-1950)".