Stamboom Koster / Coster » Cornelia Roos (1867-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia Roos 


Gezin van Cornelia Roos

Zij is getrouwd met Joost Leeuweburg.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1887 te Barendrecht, zij was toen 20 jaar oud.

Kinderen
1. Hendrika Leeuwenburg, geb. 12 jan 1888, Barendrecht,
2. Arij Joris Leeuwenburg, geb. 21 apr 1889, Barendrecht,
3. Pietertje Leeuwenburg, geb. 7 mrt 1891, Barendrecht,
4. Pleun Leeuwenburg, geb. 9 aug 1892, Barendrecht,
5. Willem Leeuwenburg, geb. 29 dec 1893, Barendrecht,
6. Hendrika Leeuwenburg, geb. 2 feb 1896, Barendrecht,
+ 7. Nicolaas Leeuwenburg, geb. 21 apr 1897, Barendrecht,
8. Hendrik Cornelis Leeuwenburg, geb. ca. 1901, Rotterdam

Kind(eren):

  1. Nicolaas Leeuwenburg  1897-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Roos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Roos

Cornelia Roos
1867-????

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1867 lag rond de 11,5 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 17 november 1887 lag rond de -1,3 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I14585.php : benaderd 15 januari 2026), "Cornelia Roos (1867-????)".