Stamboom Koeman Vlam » Johanna Gesina (Jans) de Bruijn (1893-1966)

Persoonlijke gegevens Johanna Gesina (Jans) de Bruijn 

Bronnen 1, 2

Gezin van Johanna Gesina (Jans) de Bruijn

Zij is getrouwd met Hendrik ten Broek.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1919 te Wormerveer, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter ten Broek  1921-2007

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gesina (Jans) de Bruijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gesina (Jans) de Bruijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gesina (Jans) de Bruijn

Alida Koeman
1862-1943

Johanna Gesina (Jans) de Bruijn
1893-1966

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Stuijfzand Web Site, Caroline Aarens - Stuijfzand, 10 oktober 2015
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Stuijfzand Web Site

      Familiestamboom: 200529621-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 mei 1893 lag rond de 11,3 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
      • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • De temperatuur op 18 juni 1919 lag tussen 7,0 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
      • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
      • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
      • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
      • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
    • De temperatuur op 19 januari 1966 lag tussen -10,6 °C en -2,1 °C en was gemiddeld -5,9 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (55%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Het Akkoord van Luxemburg treedt in werking. Het beoogt een einde te maken aan een institutionele crisis die in juni 1965 in de Europese Gemeenschappen was ontstaan.
      • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
      • 4 oktober » Basutoland wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië onder de naam Koninkrijk Lesotho.
      • 14 oktober » De Nacht van Schmelzer doet het kabinet-Cals vallen.
      • 4 november » Grote overstromingen in Venetië en Florence.
      • 8 december » De Griekse veerboot Heraklion zinkt in de Egeïsche Zee waarbij 220 mensen omkomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Bruijn


    De publicatie Stamboom Koeman Vlam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M F Koeman, "Stamboom Koeman Vlam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koeman-vlam/I502440.php : benaderd 28 februari 2026), "Johanna Gesina (Jans) de Bruijn (1893-1966)".