Stamboom Koedam » Albert "Ab" van Mourik (1923-1985)

Persoonlijke gegevens Albert "Ab" van Mourik 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Albert "Ab" van Mourik

Hij is getrouwd met Maria Neeltje van Kekem.

Zij zijn getrouwd op 23 juni 1948 te Zoelmond, Gelderland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 24 december 1985 te Buren, Gelderland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert "Ab" van Mourik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert "Ab" van Mourik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert van Mourik


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 februari 1923 lag tussen 6,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • De temperatuur op 23 juni 1948 lag tussen 8,3 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 13,5 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » James Nachtwey, Amerikaans fotojournalist
      • 17 maart » Oprichting van de West-Europese Unie (WEU), de huidige 'gewapende arm' van de Europese Unie.
      • 4 september » Abdicatie van Wilhelmina en troonsaanvaarding van Juliana als Koningin der Nederlanden.
      • 6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.
      • 24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
      • 1 december » Piet Roozenburg wordt wereldkampioen dammen.
    • De temperatuur op 24 december 1985 lag tussen 4,2 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 20 april » We are the world van USA for Africa bereikt de eerste plaats in de Nederlandse Top 40. Het nummer blijft er zes weken staan.
      • 14 mei » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het WK voetbal 1986 door in Boedapest met 1-0 te winnen van Hongarije. Rob de Wit maakt het enige doelpunt voor Oranje.
      • 26 juni » Een van de achterste wagons van een Walt Disney World monorail brandde uit.
      • 13 juli » Het wereldwijde popspektakel Live Aid wordt gehouden in Londen en Philadelphia.
      • 13 oktober » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
      • 25 oktober » Kraker Hans Kok overlijdt in zijn cel in het politiebureau van Amsterdam.
    • De temperatuur op 29 december 1985 lag tussen -3,9 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Daniel Ortega wordt geïnstalleerd als democratisch gekozen president van Nicaragua.
      • 1 februari » De Europese Gemeenschap verliest meer dan de helft van haar grondgebied als Groenland zich ervan losmaakt.
      • 14 maart » Dyna (Vishaal Lachman), Surinaams-Nederlands dj
      • 27 april » Gerrie Knetemann wint de 20e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 14 juni » Ondertekening van de Verdragen van Schengen door de regeringsleiders van België, Nederland, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk.
      • 18 november » De strip Casper en Hobbes, origineel Calvin & Hobbes, verschijnt voor het eerst in een krant.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Mourik


    De publicatie Stamboom Koedam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico Koedam, "Stamboom Koedam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koedam/I139.php : benaderd 24 februari 2026), "Albert "Ab" van Mourik (1923-1985)".