Stamboom Klumpers » Annetje Everts (1630-> 1666)

Persoonlijke gegevens Annetje Everts 

  • Zij is geboren in het jaar 1630 in Katwijk.Bron 1
  • Zij is overleden na 1666.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 oktober 2012.

Gezin van Annetje Everts

Zij is getrouwd met Job Jochems de Swart.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1651 te Schevelingen, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Geertuit Joppen de Swart  ± 1655-???? 
  2. Jochem Jopszn de Swart  1661-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annetje Everts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Annetje Everts

Annetje Everts
1630-> 1666

1651

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Annetje Everts



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://gw5.geneanet.org/trupileo?lang=nl;pz=pieter+adriaan;nz=lucas;ocz=0;p=annetje;n=evertsdr
  2. GeneaNet trupileo

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.

Over de familienaam Everts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Everts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Everts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Everts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klumpers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo Klumpers, "Stamboom Klumpers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klumpers/I6690.php : benaderd 3 februari 2026), "Annetje Everts (1630-> 1666)".