Stamboom Klein-Sikkink » Hendrik Sikkink (1866-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Sikkink 


Gezin van Hendrik Sikkink

(1) Hij is getrouwd met Guurtje Roos.

Zij zijn getrouwd op 19 juni 1892 te Wormerveer, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Guurtje Sikkink  1901-1963

Gebeurtenis (Death of Spouse).


(2) Hij is getrouwd met Aagje Bakker.

Zij zijn getrouwd op 15 december 1906 te Wormerveer, hij was toen 40 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Sikkink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Sikkink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Sikkink

Teunis Sikkink
1796-> 1842
Alberdina Jansen
1796-> 1842
Guurtje Zwart
1822-????

Hendrik Sikkink
1866-????

(1) 1892

Guurtje Roos
1864-????

(2) 1906

Aagje Bakker
1877-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 december 1906 lag tussen -1,8 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.

    Over de familienaam Sikkink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sikkink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sikkink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sikkink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Klein-Sikkink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marion, "Stamboom Klein-Sikkink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klein-sikkink/R415.php : benaderd 24 januari 2026), "Hendrik Sikkink (1866-????)".