Stamboom Keesman » Alida Leen (1920-2011)

Persoonlijke gegevens Alida Leen 


Gezin van Alida Leen

Zij is getrouwd met Dienard van der Vorst.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1939 te Zijpe, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 30 september 1943 te Alkmaar.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Leen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Leen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Leen

Jan Leen
1861-1944
Aaltje Wagner
1872-1945
Bastiaan Leen
1891-1979

Alida Leen
1920-2011

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. genealogieonline
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 oktober 1920 lag tussen 3,0 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
      • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    • De temperatuur op 2 juni 1939 lag tussen 10,6 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
      • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
      • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.
      • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
    • De temperatuur op 26 augustus 2011 lag tussen 14,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Schaatsster Ireen Wüst wint op de WK schaatsen afstanden de 1500 meter.
      • 9 april » Een 24-jarige man schiet in het rond in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn waarbij 7 doden vallen, inclusief de dader.
      • 22 juli » In Noorwegen komen 77 mensen, vooral jongeren, om het leven als gevolg van twee aanslagen: een bomaanslag in Oslo en een reeks beschietingen tijdens een jongerenkamp van de Arbeiderspartij op het eiland Utøya.
      • 6 augustus » De radicaal-islamitische terreurbeweging Al-Shabaab trekt zich terug uit de Somalische hoofdstad Mogadishu.
      • 23 september » President Hugo Chávez van Venezuela heeft zijn chemokuren goed doorstaan, zegt hij bij terugkeer in de hoofdstad Caracas.
      • 16 december » De Commissie Deetman presenteert het eindrapport van het onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk in Nederland. Het blijkt dat er in de periode tussen 1945 en 1985 duizenden kinderen ernstig zijn misbruikt. Hierbij waren circa 800 priesters en andere religieuzen betrokken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Paul Tanner, Amerikaans componist, trombonist en muziekpedagoog († 2013)
    • 1919 » Chuck Stevenson, Amerikaans autocoureur († 1995)
    • 1920 » Heinz Barth, Duits oorlogsmisdadiger († 2007)
    • 1920 » Mario Puzo, Amerikaans auteur († 1999)
    • 1921 » Al Pease, Canadees autocoureur († 2014)
    • 1921 » Angelica Rozeanu, Roemeens-Israëlisch tafeltennisspeelster († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I8084.php : benaderd 19 februari 2026), "Alida Leen (1920-2011)".