Stamboom Keesman » Johan Keesman (1911-1978)

Persoonlijke gegevens Johan Keesman 


Gezin van Johan Keesman

Hij is getrouwd met Marie Kuijper.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1941 te Schagen, hij was toen 30 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Marie Keesman  1943-1948

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Keesman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Keesman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Keesman

Simon Groet
1846-1909
Elisabeth Kos
1846-1925

Johan Keesman
1911-1978

1941

Marie Kuijper
1915-1995

Marie Keesman
1943-1948

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)
    4. www.online-begraafplaatsen.nl
    5. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 juni 1911 lag tussen 11,6 °C en 26,8 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • De temperatuur op 30 oktober 1941 lag tussen 0,3 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 5,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
      • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
      • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.
      • 11 december » Duitsland en Italië verklaren de Verenigde Staten de oorlog, waarna de VS in antwoord hen de oorlog verklaart en zich hierdoor mengt in de Tweede Wereldoorlog in Europa.
      • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
      • 26 december » Winston Churchill spreekt als eerste Britse premier het Amerikaanse Congres toe.
    • De temperatuur op 16 juni 1978 lag tussen 12,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Premier Ian Smith sluit een akkoord met drie gematigde nationalistische bewegingen over de overgang naar een zwart meerderheidsbewind in Rhodesië per eind 1978.
      • 25 maart » Jan Raas wint voor de tweede opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 22 april » Het One Love Peace Concert in Kingston (Jamaica).
      • 22 april » Het One Love Peace Concert te Kingston, Jamaica.
      • 9 mei » De Nederlandse voetbalclub PSV wint de UEFA Cup. In Eindhoven wordt de Franse club SC Bastia met 3-0 verslagen (uitwedstrijd 0-0).
      • 17 mei » In 's-Hertogenbosch wordt de eerste glasbak van Nederland geplaatst.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keesman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keesman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keesman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keesman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I6339.php : benaderd 24 februari 2026), "Johan Keesman (1911-1978)".