Stamboom Keesman » Margaretha "Gré" Keesman (1936-2018)

Persoonlijke gegevens Margaretha "Gré" Keesman 


Gezin van Margaretha "Gré" Keesman

Zij is getrouwd met Engelber Barelds.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1955, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha "Gré" Keesman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha "Gré" Keesman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Margaretha "Gré" Keesman

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Keesman

Margaretha Keesman
1936-2018

1955

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. rouwadvertentie
    2. dochter Gea

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 maart 1936 lag tussen 3,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
      • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • De temperatuur op 26 november 1955 lag tussen 2,3 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
      • 12 augustus » In Zuid-Soedan wordt de uitzonderingstoestand uitgeroepen.
      • 10 september » Japan treedt toe tot de GATT.
      • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
      • 31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
      • 22 november » De eerste Russische waterstofbom wordt tot ontploffing gebracht.
    • De temperatuur op 13 augustus 2018 lag tussen 16,2 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (18%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 1 april » Een week na zijn zege in de E3 Harelbeke wint Niki Terpstra de Ronde van Vlaanderen.
      • 25 april » Het logo voor de Johan Cruijff Arena is onthuld door Frank Rijkaard, op de dag dat Cruijff 71 jaar zou zijn geworden.
      • 29 juni » Prins Charles slaat zanger Barry Gibb tot ridder van Orde van het Britse Rijk. Jasper van 't Hof ontvangt de Buma Boy Edgar Prijs 2018.
      • 5 augustus » Door een aardbeving nabij West-Nusa Tenggara op Lombok in Indonesië komen 300 mensen om het leven. Duizenden raken dakloos.
      • 18 december » Charles Michel neemt na 4 jaar ontslag als eerste minister van Belgie.
      • 21 december » Piet van Dijk dient na ruim een jaar zijn ontslag in bij de commissaris van de Koning Jetta Klijnsma als burgemeester van de gemeente Aa en Hunze. Op 14 september 2017 was hij aangetreden als burgemeester.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keesman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keesman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keesman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keesman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I6308.php : benaderd 10 januari 2026), "Margaretha "Gré" Keesman (1936-2018)".