De temperatuur op 6 september 1924 lag tussen 9,8 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
Trouwdag 19 mei 1959
De temperatuur op 19 mei 1959 lag tussen 9,8 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
31 maart » De Maasbode komt voor het laatst uit als zelfstandige krant.
19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
2 juli » Prinselijk huwelijk van Albert II van België en Paola Ruffo di Calabria.
1 december » Twaalf landen, waaronder de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie, tekenen het Zuidpoolverdrag waarbij Antarctica wordt gevrijwaard van militaire activiteiten. Dit was de eerste wapenovereenkomst in de Koude Oorlog.
2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.
Dag van overlijden 12 oktober 2006
De temperatuur op 12 oktober 2006 lag tussen 7,5 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
23 juli » Floyd Landis wint de 93ste editie van de Ronde van Frankrijk. Echter, later wordt hij uit de uitslag geschrapt wegens een positieve dopingtest, en wordt Óscar Pereiro uitgeroepen tot winnaar.
8 augustus » Een aardbeving (3,5 op de schaal van Richter) treft de provincie Groningen. De oorzaak is waarschijnlijk de plaatselijke gaswinning.
15 oktober » De eerste torenloop wordt in België gehouden in de Boerentoren te Antwerpen.
31 oktober » Start uitzendingen 101 TV, het Nederlands digitaal themakanaal van BNN
6 december » Waarnemend hoofdredacteur Birgit Donker wordt door de redactie van NRC Handelsblad voorgedragen als nieuwe hoofdredacteur van de krant.
30 december » Saddam Hoessein wordt door ophanging om 4 uur 's nachts, Nederlandse tijd, geëxecuteerd.
Dag van crematie 17 oktober 2006
De temperatuur op 17 oktober 2006 lag tussen 7,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 februari » Fehriye Erdal, activiste van de Turkse extreem-linkse partij DHKP-C die wegens vermeend terrorisme in voorhechtenis zat in afwachting van haar proces, blijkt verdwenen vanuit haar bewaakte schuilplaats.
15 maart » Het regime in Tsjaad claimt een staatsgreep te hebben verijdeld. Militairen zouden om vier uur in de ochtend hebben geprobeerd het regime van president Idriss Deby omver te werpen.
10 mei » Finale UEFA Cup werd gehouden in het Nederlandse Philips Stadion van PSV. Sevilla FC won met 0-4 van Middlesbrough FC.
9 juli » In Irkoetsk, in Rusland, stort S7 Airlines-vlucht 778 neer. Minstens 124 mensen, waaronder ook westerlingen, komen om.
27 augustus » Een lijnvliegtuig stort neer in Kentucky. Het betreft een Bombardier Canadair CRJ-100 van Comair dat vliegt voor Delta Air Lines. Van de 50 inzittenden is er zeker één passagier levend uit het toestel gehaald.
30 december » Saddam Hoessein wordt door ophanging om 4 uur 's nachts, Nederlandse tijd, geëxecuteerd.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I6057.php : benaderd 10 januari 2026), "Christiaan Reindert Keesman (1924-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.