Stamboom Keesman » Jacob Singer (1915-)

Persoonlijke gegevens Jacob Singer 


Gezin van Jacob Singer

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 30 september 1938 te Barsingerhorn, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Singer?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Jacob Singer

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Singer

Klaas Singer
1846-1926
Antje de Geus
1849-1925
Gerrit Singer
1885-1956

Jacob Singer
1915-????

1938
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 september 1915 lag tussen 2,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • De temperatuur op 30 september 1938 lag tussen 11,5 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
      • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
      • 2 september » De Republiek Hatay verklaart zich onafhankelijk van het door Frankrijk bestuurde Syrië.
      • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Marien de Jonge, Nederlands militair en Engelandvaarder († 2012)
    • 1912 » Piet Sanders, Nederlands jurist, ambtenaar en kunstverzamelaar († 2012)
    • 1912 » Ted Daffan, Amerikaans countryartiest en -componist († 1996)
    • 1916 » Jagernath Lachmon, Surinaams politicus († 2001)
    • 1918 » Karl Slover, Amerikaans acteur († 2011)
    • 1918 » Willem Sibbelee, Nederlands kunstenaar, imitator, cabaretier, bassist en acteur (overleden 1992

    Over de familienaam Singer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Singer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Singer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Singer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I4953.php : benaderd 2 januari 2026), "Jacob Singer (1915-)".