Stamboom Keesman » Hermina Jacoba Louisa "Louisa" Hartman (1917-1944)

Persoonlijke gegevens Hermina Jacoba Louisa "Louisa" Hartman 


Gezin van Hermina Jacoba Louisa "Louisa" Hartman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermina Jacoba Louisa "Louisa" Hartman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermina Jacoba Louisa "Louisa" Hartman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermina Jacoba Louisa Hartman

Maria Veen
1851-1915

Hermina Jacoba Louisa Hartman
1917-1944


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. www.online-begraafplaatsen.nl

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 februari 1917 lag tussen 0,2 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
      • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
    • De temperatuur op 12 september 1944 lag tussen 6,5 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
      • 5 augustus » Tussen Hoogeveen en Beilen wordt een trein beschoten door Amerikaanse vliegtuigen. Er komen 43 mensen om, ongeveer 160 raken gewond.
      • 23 augustus » Oblast Pskov wordt gesticht als afsplitsing van oblast Leningrad.
      • 25 augustus » Tweede Wereldoorlog: Parijs wordt bevrijd door de geallieerden.
      • 25 september » Einde van Operatie Market Garden. Dit was grotendeels een mislukking voor de Geallieerden.
      • 12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hartman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hartman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hartman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hartman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I4650.php : benaderd 23 februari 2026), "Hermina Jacoba Louisa "Louisa" Hartman (1917-1944)".