Stamboom Keesman » Jansje Keppel (1866-1956)

Persoonlijke gegevens Jansje Keppel 


Gezin van Jansje Keppel

Zij is getrouwd met Dirk Otsen.

Zij zijn getrouwd op 4 september 1887 te Anna Paulowna, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Neeltje Otsen  1887-1962
  2. Jan Otsen  1888-1968
  3. Simon Otsen  1897-1959
  4. Agatha Otsen  1900-1964
  5. Dirk Otsen  1901-1969

Het echtpaar is gescheiden 14 november 1922 te Anna Paulowna.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje Keppel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje Keppel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje Keppel

Jan Keppel
1832-1908

Jansje Keppel
1866-1956

1887

Dirk Otsen
1864-1929

Neeltje Otsen
1887-1962
Jan Otsen
1888-1968
Simon Otsen
1897-1959
Agatha Otsen
1900-1964
Dirk Otsen
1901-1969

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. genlias
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1866 lag rond de 6,5 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 25 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
  • De temperatuur op 4 september 1887 lag rond de 14,4 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 12 december 1956 lag tussen 8,2 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Johnny Dusbaba, Nederlands voetballer
    • 4 mei » Koningin Juliana onthult het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam.
    • 26 juli » De Egyptische president Nasser nationaliseert het Suezkanaal, dat tot dan toe onder het beheer van Frankrijk en Engeland viel.
    • 1 september » Het eerste Belgische televisiejournaal wordt gepresenteerd door Robert Stéphane.
    • 13 september » De dijk om de nieuwe IJsselmeerpolder Oostelijk Flevoland wordt gesloten.
    • 24 oktober » De Sovjet-Unie trekt Hongarije binnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Keppel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keppel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keppel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keppel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I2899.php : benaderd 30 december 2025), "Jansje Keppel (1866-1956)".