Gerrit is begraven op de Begraafplaats Lucaskerk aan de Dorpsstaart in Winkel. Op zijn zerk staat de mooie tekst " Ik ben dankbaar voor het vele goede van de mensen ondervonden".
De temperatuur op 20 mei 1877 lag rond de 14,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
Dag van overlijden 24 november 1957
De temperatuur op 24 november 1957 was gemiddeld 4,8 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I24792.php : benaderd 11 januari 2026), "Gerrit Nobel (1877-1957)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.