Stamboom Keesman » Jacob Leen (1888-1975)

Persoonlijke gegevens Jacob Leen 


Gezin van Jacob Leen

(1) Hij is getrouwd met Trijntje van der Gragt.

Zij zijn getrouwd op 28 juni 1908 te Heerhugowaard, hij was toen 19 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Grietje Leen  1912-2003
  2. Goudina Leen  1912-
  3. Jannetje Leen  1915-1947

Het echtpaar is gescheiden 10 augustus 1923 te Heerhugowaard.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Pietertje Herman.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1923 te Barsingerhorn, hij was toen 35 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Leen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Leen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Leen

Jacob Leen
1825-1880
Jantje Mosk
1828-1909
Jan Leen
1861-1944

Jacob Leen
1888-1975

(1) 1908
Grietje Leen
1912-2003
Goudina Leen
1912-????
Jannetje Leen
1915-1947
(2) 1923

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. genealogieonline
    3. genlias
    4. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 juni 1888 lag rond de 12,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • De temperatuur op 17 november 1923 lag tussen 2,4 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
      • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
      • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • De temperatuur op 15 juni 1975 lag tussen 11,1 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 22,7 mm neerslag gedurende 9,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » De Stichting Nipkow wordt opgericht (zie: Zilveren Nipkowschijf).
      • 23 april » Pete Ham van Badfinger pleegt zelfmoord op 27-jarige leeftijd.
      • 17 mei » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Frankfurt met 1-1 gelijk tegen regerend wereldkampioen West-Duitsland in een vriendschappelijke wedstrijd. Herbert Wimmer en Wim van Hanegem maken de doelpunten.
      • 3 september » Eerste uitzending van Hilversum 3 in stereo. Ingebruikname stereo DJ meubel.
      • 10 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nam een resolutie aan die zionisme gelijkstelt aan racisme, maar die werd eind 1991 weer ingetrokken.
      • 22 november » Door een doelpunt van Fabio Capello verliest het Nederlands voetbalelftal in Rome met 1-0 van Italië in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I23124.php : benaderd 12 januari 2026), "Jacob Leen (1888-1975)".