De temperatuur op 4 september 1916 lag tussen 10,0 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 4,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
15 december » Einde van de Slag om Verdun.
Dag van overlijden 31 maart 2009
De temperatuur op 31 maart 2009 lag tussen -1,7 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (86%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
20 mei » Sjachtar Donetsk wint de finale van de UEFA Cup met 2-1 van Werder Bremen.
2 augustus » Bij de wereldkampioenschappen in Rome verbetert Britta Steffen het wereldrecord op de 50 meter vrije slag van Marleen Veldhuis en scherpt het aan tot 23.73.
16 september » Als protest op de lage melkprijzen gieten melkboeren 3 miljoen liter melk uit in het Waalse Ciney.
4 oktober » In Łódź winnen de Italiaanse volleybalsters de Europese titel door Nederland in de finale met 3-0 te verslaan.
23 oktober » Het radioprogramma Morgenstond van RadioNL wint als eerste programma dat niet door heel Nederland te beluisteren is De Gouden RadioRing.
11 november » Meldpunt 6061 van vervoersbedrijf RET wordt opgericht.
Dag van begraven 6 april 2009
De temperatuur op 6 april 2009 lag tussen 4,0 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I20292.php : benaderd 7 maart 2026), "Bernardus Dionisius Franciscus "Ben" Hopman (1916-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.