Stamboom Keesman » Jan Willem Keesman (1934-2004)

Persoonlijke gegevens Jan Willem Keesman 


Gezin van Jan Willem Keesman

Hij is getrouwd met Sjoerdtje Scheffel.

Zij zijn getrouwd op 23 juli 1960 te Leeuwarden, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Willem Keesman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Willem Keesman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jan Willem Keesman

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Willem Keesman

Aaltje Raven
1863-1941

Jan Willem Keesman
1934-2004

1960

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. gezinskaart Schagen micro-fiche 212
    2. van Jolanda en Yvonne
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1934 lag tussen 0,8 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
      • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
      • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
      • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
      • 15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
      • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
    • De temperatuur op 23 juli 1960 lag tussen 9,0 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 9,2 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Paus Johannes XXIII creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Bernardus Alfrink.
      • 21 april » Brasilia wordt officieel de hoofdstad van Brazilië.
      • 22 mei » Het zuiden van Chili wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 9,5 op de schaal van Richter. Deze Grote Chileense aardbeving is de sterkste ooit gemeten.
      • 5 september » Cassius Clay wint de gouden medaille in boksen bij de Olympische Spelen in Rome.
      • 9 november » John F. Kennedy wordt tot president van de Verenigde Staten gekozen.
      • 24 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Vietnam met drie aartsbisdommen en zeventien bisdommen.
    • De temperatuur op 19 december 2004 lag tussen -3,8 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (80%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Thailand - ABN AMRO wordt door nieuwe wetgeving in Thailand gedwongen haar belang in de Thaise bank Bank of Asia op te geven. De ABN AMRO was na de crisis in Azië gelokt met gunstige voorwaarden om te helpen de bank te redden. Nu alles beter gaat in Thailand heeft de regering besloten deze voordelen in te trekken.
      • 28 juni » De Coalition Provisional Authority draagt de macht twee dagen vroeger dan gepland over aan een Iraakse interim-regering onder leiding van premier Iyad Allawi.
      • 29 augustus » Vanderlei de Lima krijgt de Pierre de Coubertin-medaille voor het feit dat hij in de slotfase van de Olympische marathon van Athene werd gehinderd door een dolgedraaide voormalig priester uit Ierland.
      • 9 september » Madonna treedt op tijdens haar Re-Invention Tour in het GelreDome te Arnhem.
      • 12 november » In Leeuwarden wordt het wereldrecord vallende dominostenen gebroken. Bij Domino Day 2004 vallen 3.992.397 stenen om.
      • 18 december » Laatste uitzending van Van Gewest tot Gewest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keesman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keesman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keesman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keesman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I1375.php : benaderd 3 januari 2026), "Jan Willem Keesman (1934-2004)".