Stamboom Keesman » Gerrit Blaauboer (1904-1955)

Persoonlijke gegevens Gerrit Blaauboer 


Gezin van Gerrit Blaauboer

Hij is getrouwd met Anna Maria Jonk.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1929 te Winkel, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Blaauboer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Blaauboer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Blaauboer

Neeltje Fok
1857-1932

Gerrit Blaauboer
1904-1955

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 januari 1904 lag tussen -3,3 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • De temperatuur op 14 april 1929 lag tussen 3,3 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 8,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
      • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • De temperatuur op 18 oktober 1955 lag tussen 1,1 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 11,5 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
      • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
      • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
      • 14 mei » Acht Oost-Europese landen richten het Warschaupact op als reactie op toetreding van West-Duitsland tot de NAVO.
      • 13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
      • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Menno ter Braak, Nederlands schrijver, oprichter en leider van de Filmliga († 1940)
    • 1904 » Elzard Kuhlman, Nederlands componist, dirigent, pianist en violist (overleden in?)
    • 1905 » John Carmel Heenan, Engels kardinaal-aartsbisschop van Westminster († 1975)
    • 1906 » Leo Halle, Nederlands voetbaldoelman († 1992)
    • 1907 » Doc Shanebrook, Amerikaans autocoureur († 1976)
    • 1907 » Henry Cotton, Brits golfer († 1987)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blaauboer


    De publicatie Stamboom Keesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Keesman, "Stamboom Keesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keesman/I1093.php : benaderd 7 januari 2026), "Gerrit Blaauboer (1904-1955)".