De temperatuur op 23 maart 1941 lag tussen -1,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
6 april » Duitse troepen vallen Joegoslavië en Griekenland binnen.
20 mei » Duitse troepen vallen Kreta binnen.
18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
8 december » Het Congres van de Verenigde Staten verklaart Japan de oorlog. Alleen de vrouwelijke afgevaardigde Jeannette Rankin stemt tegen. Ook Engeland en Australië verklaren Japan de oorlog.
Dag van overlijden 7 april 2017
De temperatuur op 7 april 2017 lag tussen 7,3 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
13 februari » De Verenigde Staten leggen sancties op aan de Venezolaanse vicepresident Tareck El Aissami. Volgens de Amerikaanse autoriteiten speelt de Syrische Venezolaan een sleutelrol in de internationale drugshandel.
22 maart » Terroristische aanslag in Londen. Hierbij komen zes mensen om het leven (onder wie de dader) en raken er 40 mensen gewond. De dader reed met een auto op Westminster Bridge op mensen in, stak bij het Britse parlement een agent dood en werd zelf neergeschoten door de politie. Op dat moment vond in het lagerhuis een vergadering over de Brexit plaats.
21 april » De Nederlandse Sanne van Dijke grijpt de titel bij de EK judo in de klasse tot zeventig kilogram.
29 april » De honderdste De Kwis met Brigitte Kaandorp als gast wordt "uitbundig" gevierd.
30 juni » Weervrouw Helga van Leur presenteert haar laatste weerbericht bij RTL 4 na 20 jaar trouwe dienst.
17 juli » Ferry Weertman pakt de wereldtitel bij 10 kilometer openwaterzwemmen in Boedapest.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I79724.php : benaderd 14 januari 2026), "Barbera M Cross (1941-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.