De temperatuur op 4 juli 1950 lag tussen 11,7 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
26 juni » Oprichting van de Franse voetbalclub Stade Brestois.
5 juli » De Knesset neemt de Wet op de Terugkeer aan. Deze wet geeft alle Joden het recht om naar Israël te immigreren.
26 oktober » Onder de vlag van de VN vertrekt een Nederlands detachement vrijwilligers naar het Koreaanse front.
26 november » Chinese troepen trekken Noord-Korea binnen en openen een tegenaanval in de Korea-oorlog.
28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
Dag van overlijden 4 maart 2017
De temperatuur op 4 maart 2017 lag tussen 6,2 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
29 januari » In de Roemeense hoofdstad Boekarest protesteren meer dan 50.000 mensen tegen de aangekondigde versoepeling van de anticorruptiewetgeving.
18 februari » Bij wedstrijden in Birmingham verbetert atlete Sifan Hassan het Nederlands record op de 3.000 m (indoor) verbeterd. Met 8.30,76 loopt ze het 27 jaar oude record van Elly van Hulst (8.33,82) uit de boeken.
8 mei » Voetballer Youri Tielemans van RSC Anderlecht wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League en wint de Ebbenhouten Schoen.
1 juli » De Ronde van Frankrijk is gestart in de Duitse stad Düsseldorf. Geraint Thomas wint de eerste etappe en favoriet Alejandro Valverde valt al uit door een valpartij op het natte wegdek.
11 september » Christoph Daum wordt ontslagen als bondscoach van het Roemeens voetbalelftal, nadat de Duitser de ploeg niet naar het WK voetbal 2018 heeft weten te leiden.
9 november » Met de winst op Schotland (0-1) evenaart Dick Advocaat het recordaantal overwinningen (36) als bondscoach van Oranje van Bob Glendenning.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I15623.php : benaderd 7 maart 2026), "Diane Louise Cross (1950-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.